Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kasutamine

Kui suur on üks kulbitäis (üks annus)?

Avasid koti ja härjapõlvlased on ära viinud mõõtekulbikese? Või rebisid väikesel pakil nurga ära, aga avastasid, et seal sees ei olegi kulpi? Ole tugev, olukorrale on lahendus olemas. Üks annus Tailwindi kaalub 27 grammi ja see võrdub umbes 2,5 supilusikatäiega, mis omakorda sisaldab endas 100kcal. Lihtne!

 

Kui kaua püsib Sinu lemmik spordikütus (Tailwind loomulikult) värskena?

Tailwindi säilivusaeg pakis on 2 aastat. Kui oled seda juba veega seganud, siis käitle seda nagu värsket mahla ja tarbi juba segatud spordijook ära umbes päeva jooksul. Külmikus säilib segatud jook umbes nädala. Kui leiad eelmise kuu teisel kolmapäeval segatud Tailwindi pudeli oma spordivarustuse hulgast, siis saad sellest suure tõenäosusega kohe aru- lõhn on pehmelt öeldes imelik ja joogi koostis meenutab kooli keematunnis läbi viidud eksperimente.

 

Kui palju Tailwindi ma peaksin jooma?

Teeme kaks asja kiiresti selgeks.

Esiteks- sportimiseks on Sul vaja kütust. Nagu tühi kott ei seisa püsti, nii ei ole ka Sina ilma lisakütuseta efektiivne. Tarbi Tailwindi vastavalt liikumise intensiivsusele ja pikkusele. 

Teiseks- sportimise käigus põletad Sa igal juhul rohkem kaloreid, kui Sinu organism omastada suudab. Olenevalt treeningust põletad Sa 500+ kcal tunnis ning olenevalt Sinu organismist suudad omastada ainult umbes 150-300kcal. 

Alustuseks proovi nii- trennideks, millel pikkust alla 2h sega 600-700ml vee kohta 100-200kcal Tailwindi tunni kohta (pool väikest tuubi või üks kulbitäis). Trennideks, millel pikkust üle 2h sega 600-700ml vee kohta 200-300kcal Tailwindi tunni kohta (terve väike tuub või kaks kulbitäit). 

Kuula oma keha!

Kui tunned treenimise ajal nälga, siis tõsta kalorite hulka natukene, kui tunned täiskõhutunnet või loksumist kõhus, siis vähenda kalorite ja/või vee hulka natukene. Õige kogus sõltub väga palju ka keskkonnast (temperatuur ja õhuniiskus) ning liikumise ajalisest pikkusest ja intensiivsusest (kui pikalt, kui kaugele, kui kõrgele ja kui intensiivselt). Näiteks kui väljas on harjumuspärasest soojem, siis jäta kalorite hulk samaks, aga suurenda vee hulka. 

 

Mõned nõuanded treenimiseks ja võistlemiseks

Söö 2+ tundi enne starti, et keha glükogeenivarud oleksid pingutuseks valmis. Kui treeningu või võistluse ajal on Tailwindi tarbimine raskendatud, siis joo üks pudelitäis energia ja elektrolüüdirikast spordikütust enne pingutuse algust. 

Pingutuse ajal joo Tailwindi regulaarselt ja hoia tarbimisel pidevalt silm peal! Pingutuse käigus võib vedeliku ja energia tarbimine väga kerge vaevaga ära ununeda, muuda see harjumuseks!

Peale pingutust sega omale veel üks pudelitäis Tailwindi, et taastumise ajal glükogeenivarusid täiendada. Loomulikult oled ära teeninud ühe korraliku toidukorra. Toitumiseelistused on erinevad, aga vaata, et Sinu toidusedel oleks täisväärtuslik!

 

Kui Tailwind lahustub vees täielikult ja näeb välja nagu vesi, siis kuidas ma teen vahet Tailwindil ja veel?

Pane nüüd hästi tähele! Tailwind lahustub vees täielikult, sest ei sisalda tehislikke maitse-, värv- ja säilitusaineid. 100% looduslik kraam. Kõige lihtsam on võtta pisikene lonks või nuusutada. Vesi peaks olema lõhnatu ja maitsetu, Tailwindil on hästi kerge lõhn ja Sinu lemmikmaitse. 

 

Kas Tailwind sisaldab nisu, gluteeni, sojat, piimatooteid või tähepuru?

Ei, Tailwind Nutrition on nisu, gluteeni, soja ja piimatoodete vaba vegan spordikütus. Eranditult kõik maitsed. Tähepuru võid oma preemiakoogi peale raputada, kui oled oma eesmärgid saavutanud!