Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Sina + Tailwind = eesmärkide täitmine!

Ainukene kütus, mida Sul terve päev vaja on. Ausalt.

Kas tead seda olukorda, kus oled töötanud oma suure eesmärgi nimel, teinud kõik selleks, et saaksid finišisse jõudes öelda, et andsid endast kõik? Ja siis äkki see juhtub - tunne kõhus on selline nagu oleks alla neelanud suure punase Aseri tellise, lihaskiud jalgades on krambis nagu trollisarved, silmade ees virvendab, kõrvade vahel valitseb tühjus ja juba ainuüksi mõte taskus olevast ülimagusast kleepuvast geelist röövib Su liikumiskiirusest need väärtuslikud võidusekundid.

Ma tean, mida Sa tunned, sest olen olnud Sinu jalanõudes ja soovin, et Sa ei peaks seda tunnet enam kogema. Aga kui see olukord on Sinu jaoks sama tundmatu nagu kümnes planeet, siis soovitan Sul parem edasisi inimkatseid vältida, kohe õigesti talitleda ja edaspidi ainult Tailwindi kasutada.

 

100% naturaalne. Mitte midagi tehislikku.

Tailwind Nurtition'i peakorter ja tehas asuvad Ameerika Ühendriikides, Colorado osariigis, Durango nimelises linnas ning vaatamata tootmismahtude hüppelisele kasvule viimastel aastatel on endiselt tegemist väikese pereettevõtega. Tailwind sisaldab ainult looduslikke GMO vabasid komponente ning on gluteeni- ja sojavaba vegan toode.

 

Kogu vajaminev energia + eletrolüüdid + vedelik ühest kohast

Sega Tailwindi vastavalt juhistele veega ja nii oledki kerge vaevaga seganud omale suurepärase kombinatsiooni, mis lisaks vajaminevale veele sisaldab kaloreid ja elektrolüüte ehk siis kõike, mida Sul on vaja, et järgmises trennis särada ja iga päevaga oma eesmärkide saavutamisele lähemale liikuda.

Maitselt on Tailwind mahe ning soolaka noodiga. Meie kliendid on kirjeldanud Tailwindi sõnadega “puhas” ja “kerge” ning iseloomustanud peale joogi tarbimist suhu jäänud tunnet, kui veelaadset vaatamata sellele, et selles “võluvees” on sees kõik efektiivseks funktsioneerimiseks vajaminevad kalorid ja elektrolüüdid. Kokkupuutes veelga lahustub Tailwind täielikult ning mis veel parem, säilitab sellise kuju, mis tähendab, et ära jääb üleliigne pudeli loksutamine iga kord, kui tahad lonksu võtta!

 

Parem imendumine

Tailwind koosneb kahest erinevast suhkrust - glükoosist ja sukroosist ja see omakorda võimaldab Sinu kehal liikumiseks hädavajaliku kütust paremini omastada. Tailwindi elektrolüütide profiil jäljendab seda, mis Sa liikumise ajal välja higistad, mis tähendab, et kaob igasugune vajadus eraldi soola või magneesiumitablettide järele.

Kui tahad teada rohkem, kui pelgalt fakti, et Tailwind imendub väga hästi, siis viska pilk peale ka kodulehe teadussektsioonile, kus kirjutan sellest pikemalt. Koos asjakohaste viidetega loomulikult.

 

 

Sinu kõht tänab Sind

Kindlasti leidub meie hulgas terasmehi, kes suudavad sportimise ajal isegi raudnaeltest vajaminevat energiat välja seedida või sootuks ilma lisakütuseta päev läbi metsas rassida. Kõikidele teistele, kelle seedesüsteemid kleepuvate ja magusate geelide ning raskesti seeditavate toidumolekulide peale protestiaktsiooni korraldama asuvad on vaja toetavat abikätt nimega Tailwind.

Tarbides liikumise ajal regulaarselt Tailwindi, saab Sinu keha pidevalt väikestes kogustes kütust, mis imendub kiiresti ja kerge vaevaga, ei jää kõhtu "loksuma" ning ei koorma seedekulglat.

Loomulikult on Tailwindi tootmiseks kasutatud ainult looduslikke koostisosi ja orgaanilisi maitseid. Just täpselt selliseid, mida Sinu keha terve päeva vajab, sest tehislikud värvi, maitse ja säilitusained on nii eelmine sajand.

 

Kasutamismugavus

Tulemus on oluline, aga sama oluline on ka kasutamise lihtsus ja hind, mida Sa maksad kvaliteetse kütuse eest, mida oma kehasse tangid. Siin on üks näide minu enda kogemusest 2015. aasta Haanja 100km jooksul, mille lõpetasin ajaga 10h52min. Energiakulu arvestasin 200kcal tunnis + ca 10% tagavara ehk kokku ümmarguselt 2400kcal.

Terve jooksu vältel tarbisin 12 väikest tuubi Tailwindi + 4,8 liitrit vett. Kõik. Mitte midagi muud. Lihtne ja mugav.

 

Aga miks Tailwind valku ei sisalda?

Treenimise ajal valkude tarbimine ei paranda vastupidavust, aga see eest seostub seedeprobleemidega.

Võrdlevad uurimused ei ole leidnud erinevusi vastupidavuse paranemises ainult süsivesikuid sisaldavate ja lisaks süsivesikutele ka valke sisaldavate spordijookide tarbimise vahel. Seevastu on kehalise pingutuse ajal valke palju raskem seedida ja see omakorda võib põhjustada seedimisvaguseid ning aeglustada süsivesikute imendumist.

Kui tahad valkude kohta rohkem teada, siis siirdu julgelt kodulehe teadussektsiooni, kus kirjutan sellest pikemalt. Koos asjakohaste viidetega loomulikult.

 

Viited

Tailwind on välja töötatud Ameerikas, Colorado osariigis Durangos, toetudes pikaajalisele koostööle erinevate kestvussportlastega ning loomulikult koostööle teadusmaalima kõige helgemate peadega. Viited paljudele teadusuuringutele ja ka põhjalikuma seletuse sellele, miks osad meie tooted kofeiini sisaldavad leiad teadussektsioonist.