Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

30 annusega Tailwindi kotid

30 annusega kotid on mugav viis juba kodus omale vajaminev kütus valmis segada.

Sega Tailwind vastavalt juhistele veega ja nii oledki kerge vaevaga omale valmis teinud joogi, mis sisaldab endas kõike, mida Sa vajad, et kõikides oma ettevõtmistes särada ja iga päevaga oma eesmärkide saavutamisele lähemale liikuda!

Kogu Sinu vajaminev energia, elektrolüüdid ja vedelik ühest kohast - 2-3 lusikatäit Tailwindi pudelisse või seljakoti veesüsteemi, paar tugevamat raputust ja oledki valmis enda maailma muutma!

Ühest 30 annusega kotist piisab umbes 15 treeningtunniks!

Kolm maitset sisaldavad ka väikese annuse kofeiini, mis annab lisajõudu just siis, kui seda kõige rohkem vaja läheb!

Laoseis: Laos
25,00 €

Parameetrid

Maitse *

 Ainukene kütus, mida Sul terve päev vaja on. Ausalt.
  • Kõik vajaminevad kalorid, elektrolüüdid ja vedelik ühest kohast. Tailwind on täiuslik kütus, mida iganes Sa ka ette ei võtaks!
  • Maadled geelidest tulenevate kõhuprobleemidega? Tailwind on armastus esimesest silmapilgust, sest kõhuprobleemid on nüüdsest ajalugu. Kui Sa just ei naudi "käed põlvedel ja pea rajaäärses põõsas" asendit.
  • Maitseb terve päeva: puhas ja kerge ning soolakas järelmaitse võimaldab Tailwindi kasutada terve päeva ilma, et peaksid muretsema peatselt saabuva suhkruüledoosi pärast!
  • Lisaks Sinule armastab Tailwindi ka Sinu seljakoti veesüsteem, kuna Tailwind lahustub vees täielikult ja pärast kasutamist ei ole isegi teoreetilist võimalust, et avastad veesüsteemist senitundmatuid, teadlaste poolt avastamata liike.
  • 100% looduslik: Sinu keha armastab puhtust, mitte värv- ja säilitusaineid ning laboris sünteesitud tähetolmu!
 

Kasutamine 

Igas lusikatäies on 100kcal maailma parimat spordikütust. Sega 2-3 lusikatäit 600-700ml puhta veega, loksuta mõned korrad ja liigu muretult! 

Kuna Sa oled unikaalne, siis soovitame Sul kogustega eksperimenteerida ja välja selgitada endale sobiv kogus. Rusikareeglina võime öelda, et tunnis imendub Harju keskmise inimese organismi umbes 150-300kcal. Väiksematel vähem, suurematel rohkem. Katsu vältida liiga suuri annuseid, kuna siis ei jaksa Sinu masinavärk kogu kütust seedida ja osa jääb kõhtu ebameeldivalt loksuma. 

 

Looduslikud koostisosad ja orgaanilised maitsed 

GMO vaba dekstroos (glükoos), GMO-vaba sukroos, sidrunhape, meresool, orgaanilised maitsed, kaaliumkloriid, magneesium tsitraat, kaltsium karbonaat. 

 

Tailwind on gluteeni- ja sojavaba vegan toode. Tootes kasutatav dekstroos on saadud GMO-vabast maisist ja sukroos GMO-vabast suhkruroost.