Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

2 annusega Tailwindi tuubid

Tahad hoo pealt omale kütust juurde segada?

Väikesed tuubid sisaldavad kaks annust Sinu lemmikspordijooki. Lisaks sellele, et need on ideaalsed jooksuringile või rattasõidule kaasa haaramiseks, saad proovida ka erinevaid maitseid ja valida nende seast omale lemmiku!

Rebi tuubi ülemine äär ära ja kalla sisu oma veepudelisse. Nii oled lihtsa vaevaga seganud omale 200kcal lisakütust, mis laseb Sul keskenduda sellele, mida Sa kõige paremini teha oskad - liikumisele!

Proovi seitsme erineva maitse komplekti või kui oled endas 100% kindel (nagu tavaliselt), siis telli kohe sama maitset rohkem! Kui soovid kolme sidrunimaitselist, kahte marjamaitselist ja seitset rohelise tee maitselist tuubi, siis anna julgelt teada ja eirates kõiki tehnilisi lahendusi komplekteerime sinu tellimuse käsitsi!

Ühest 2 annusega kotist piisab umbes üheks treeningtunniks!

Kolm maitset sisaldavad ka väikese annuse kofeiini, mis annab lisajõudu just siis, kui seda kõige rohkem vaja läheb!

Laoseis: Laos
Al. 10,00 €

Parameetrid

Suurus *

Ainukene kütus, mida Sul terve päev vaja on. Ausalt.

  • Kõik vajaminevad kalorid, elektrolüüdid ja vedelik ühest kohast. Tailwind on täiuslik kütus, mida iganes Sa ka ette ei võtaks!
  • Maadled geelidest tulenevate kõhuprobleemidega? Tailwind on armastus esimesest silmapilgust, sest kõhuprobleemid on nüüdsest ajalugu. Kui Sa just ei naudi "käed põlvedel ja pea rajaäärses põõsas" asendit.
  • Maitseb terve päeva: puhas ja kerge ning soolakas järelmaitse võimaldab Tailwindi kasutada terve päeva ilma, et peaksid muretsema peatselt saabuva suhkruüledoosi pärast!
  • Lisaks Sinule armastab Tailwindi ka Sinu seljakoti veesüsteem, kuna Tailwind lahustub vees täielikult ja pärast kasutamist ei ole isegi teoreetilist võimalust, et avastad veesüsteemist senitundmatuid, teadlaste poolt avastamata liike.
  • 100% looduslik: Sinu keha armastab puhtust, mitte värv- ja säilitusaineid ning laboris sünteesitud tähetolmu!


Kasutamine

Igas väikeses tuubis on 200kcal maailma parimat spordikütust. Seda on täpselt nii palju nagu ühe Harju keskmise inimese keha ühe tunni jooksul seedida suudab. Sega see 600-700ml puhta veega, loksuta mõned korrad ja liigu muretult!

Kuna Sa oled unikaalne, siis soovitame Sul kogustega eksperimenteerida ja välja selgitada endale sobiv kogus. Rusikareeglina võime öelda, et tunnis imendub Harju keskmise inimese organismi umbes 150-300kcal. Väiksematel vähem, suurematel rohkem. Katsu vältida liiga suuri annuseid, kuna siis ei jaksa Sinu masinavärk kogu kütust seedida ja osa jääb kõhtu ebameeldivalt loksuma.

 

Looduslikud koostisosad ja orgaanilised maitsed

GMO vaba dekstroos (glükoos), GMO-vaba sukroos, sidrunhape, meresool, orgaanilised maitsed, kaaliumkloriid, magneesium tsitraat, kaltsium karbonaat.

 

Tailwind on gluteeni- ja sojavaba vegan toode. Tootes kasutatav dekstroos on saadud GMO-vabast maisist ja sukroos GMO-vabast suhkruroost.